Главная - КультУра Skip to content

КультУра

24.05.2019 г. elena КультПоход

КультУра #0
За давньою легендою «blue devils» («сині дияволи») нападали на людину в найважчі часи. Згодом про цих "чортиків" всі забули, а «синім» почуттям стали називати смуток. Точно нікто, звичайно, не знає, але можливо, що саме так з'явилася назва - блюз. У дощ "пробиває" на блюз. В студії живого ефіру "On Air" група «Дождь» і Олександр Долгов, єдиний блюзовий гітарист в країні, чиє ім'я занесено до американської Зали слави блюзу.
Просмотров 3
28.04.2019 г. elena КультПрорыв

КультУра #0
Премію за досягнення у фотографії «Укрсучфото» номінація «Фотокнига року» отримав альбом «Кочетов». Це перша робота видавництва при Музеї Харківської школи фотографії. Переможця номінації визначило міжнародне журі . Насправді книга мала б називатися «Кочетови», бо до неї увійшли знімки батька і сина Віктора і Сергія Кочетових, зроблені в Харкові в 1970-двотисячних роках.
Просмотров 74
09.04.2019 г. elena КультПоход

КультУра #0
Ще студенткою харківського худпрому Ірина Погорєлова зрозуміла, що хоче висловлювати свої почуття, а не зображати їх. І тільки здається,що це енергетичний потік фарби: випадковостей на її картинах немає. Нова персональна виставка Ірини Погорєлової Land of Nature, що можна перекласти як "Земля природи". У роботах художниця звертається до екологічної теми.
Просмотров 127
28.03.2019 г. elena КультПоход

КультУра #0
"Ця історія про співпрацю двох театральних шкіл: української та німецької. Спочатку студенти Харківського університету мистецтв поїхали до Гамбургу спробувати працювати, як німецькі студенти, а потім приймали на своїй сцені 25 молодих акторів з цієї країни. Міжнародна трупа - 45 акторів - показала на сцені ТЮГу перформанс “Місце зустрічі”. Як вони порозумілися, яким вони побачили наше місто, якою вийшла спільна робота, - у програмі Культура.
Просмотров 153
14.03.2019 г. elena КультУлет

КультУра #0
"Джаз у темряві" - унікальний музичний проект, що розпочався у Харківському університеті мистецтв. Чому у темряві? Тому що половина учасників концерту не можуть бачити своїх глядачів. Вони випускники або учні спеціальної гімназії-інтернату для дітей із вадами зору. Назву проекту “Джаз у темряві” дав уже існуючий дует, що об'єднав харизматичного та самобутнього вокаліста Геннадія Суменкова та піаніста віртуоза Івана Мохія. Як це грати музику наосліп, у проекті КультУра.
Просмотров 184
Результаты 1 - 6 из 331